Prace dyplomowe limity

Studia: Stacjonarne
Stopień: I
Prowadzący Kierunek / specjalność Przykładowe tematy Miejsca zajęte
dr inż.
Krzysztof Grześkowiak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
0 z 1
dr inż.
Michał Jakubowicz
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
1 z 1
dr inż.
Piotr Kędzia
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
1 z 1
dr inż.
Krzysztof Mrozek
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
1 z 1
dr inż.
Adam Myszkowski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
1 z 2
dr inż.
Zbigniew Nowakowski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
0 z 1
dr inż.
Dariusz Sędziak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
1 z 1
dr inż.
Artur Wypych
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Inżynieria przemysłowa (IP)
1 z 1
prof. dr hab. inż.
Roman Staniek
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
0 z 4
dr hab. inż.
Andrzej Gessner
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
2 z 2
dr hab. inż.
Paweł Jasion
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
0 z 2
dr hab. inż.
Henryk Kamiński
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
0 z 1
dr hab. inż.
Piotr Paczos
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
2 z 2
dr hab. inż.
Roman Starosta
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
Ocena aerodynamiczna nadwozia samochodu solarnego
3 z 3
dr inż.
Paweł Fritzkowski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
1 z 2
dr inż.
Piotr Kędzia
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
0 z 3
dr
Dariusz Kurpisz
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
0 z 3
dr inż.
Magdalena Mierzwiczak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
1 z 3
dr inż.
Krzysztof Mrozek
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
2 z 2
dr inż.
Adam Myszkowski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
1 z 1
dr inż.
Krzysztof Netter
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
4 z 4
dr inż.
Wojciech Ptaszyński
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
2 z 4
dr
Marcin Rodak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
0 z 2
dr inż.
Mikołaj Smyczyński
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
2 z 2
dr inż.
Piotr Stasiewicz
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Konstrukcja maszyn i urządzeń (KMU)
0 z 3
prof. dr hab. inż.
Zenon Ignaszak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 2
prof. dr hab. inż.
Tomasz Sterzyński
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 1
dr hab. inż.
Karol Bula
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 1
dr hab. inż.
Dorota Czarnecka - Komorowska
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
1 z 1
dr hab. inż.
Paweł Popielarski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 2
dr inż.
Dariusz Bartkowski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
2 z 2
dr inż.
Łukasz Bernat
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 2
dr inż.
Piotr Dziarski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 1
dr inż.
Krzysztof Grześkowiak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
1 z 1
dr inż.
Jakub Hajkowski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 2
dr inż.
Natalia Makuch - Dziarska
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
1 z 1
dr inż.
Waldemar Matysiak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
2 z 2
dr inż.
Piotr Mikołajczak
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 2
dr inż.
Dorota Nagolska
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
1 z 2
dr inż.
Mikołaj Popławski
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
1 z 2
dr inż.
Robert Sika
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 2
dr inż.
Magdalena Suchora - Kozakiewicz
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
2 z 2
dr inż.
Paweł Szymański
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
2 z 2
dr inż.
Artur Wypych
Mechanika i Budowa Maszyn (MIBM),
Technologie przetwarzania materiałów (TPM)
0 z 1
prof. dr hab. inż.
Andrzej Milecki
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
5 z 4
prof. dr hab. inż.
Michał Wieczorowski
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
1 z 2
dr hab. inż.
Roman Barczewski
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
2 z 2
dr hab. inż.
Olaf Ciszak
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
1
2 z 3
dr hab. inż.
Piotr Frąckowiak
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
4 z 4
dr hab. inż.
Maciej Tabaszewski
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
2 z 2
dr inż.
Radomir Majchrowski
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
2 z 2
dr inż.
Bartosz Minorowicz
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
Automatyczny pomiar wielkości szuflad
3 z 4
dr inż.
Adam Myszkowski
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
0 z 1
dr inż.
Marcin Pelic
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
2 z 4
dr inż.
Grzegorz Pittner
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
0 z 4
dr inż.
Leszek Różański
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
Metodyka kalibracji oraz konstrukcja stanowiska badawczego do kalibrowania krótkofalowych systemów zobrazowania termalnego
2 z 2
dr inż.
Dominik Rybarczyk
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
3 z 4
dr inż.
Dariusz Sędziak
Mechatronika (MCH),
Konstrukcje Mechatroniczne (KM)
2 z 4
prof. dr hab. inż.
Zenon Ignaszak
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
0 z 1
dr hab. inż.
Piotr Frąckowiak
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
0 z 1
dr hab. inż.
Paweł Popielarski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
0 z 1
dr hab. inż.
Beata Starzyńska
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
2 z 2
dr hab. inż.
Maciej Tabaszewski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
1 z 1
dr hab. inż.
Anita Uściłowska
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
4 z 4
dr inż.
Andrzej Cellary
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
0 z 1
dr inż.
Jacek Diakun
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
2 z 2
dr inż.
Magdalena Diering
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
1 z 2
dr inż.
Ewa Dostatni
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
4 z 4
dr inż.
Filip Górski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
1 z 1
dr inż.
Marta Grabowska
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
1 z 1
dr inż.
Łukasz Grudzień
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
1 z 1
dr inż.
Jakub Hajkowski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
0 z 1
dr inż.
Hubert Jopek
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
2 z 2
dr inż.
Piotr Pajzderski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
0 z 1
dr inż.
Robert Sika
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
0 z 1
dr inż.
Jan Uniejewski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Informatyzacja produkcji (IPR)
1 z 2
prof. dr hab. inż.
Adam Hamrol
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
2 z 2
prof. dr hab. inż.
Maciej Kupczyk
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 2
prof. dr hab. inż.
Jan Żurek
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
0 z 1
dr hab. inż.
Marian Dobry
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr hab. inż.
Beata Starzyńska
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
2 z 2
dr hab. inż.
Maciej Tabaszewski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr inż.
Andrzej Cellary
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 2
dr inż.
Magdalena Diering
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
2 z 2
dr inż.
Bartosz Gapiński
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr inż.
Marta Grabowska
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
3 z 3
dr inż.
Łukasz Grudzień
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
3 z 3
dr inż.
Magdalena Grygorowicz
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr inż.
Michał Jakubowicz
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
3 z 3
dr inż.
Hubert Jopek
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr inż.
Anna Karwasz
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
4 z 4
dr inż.
Dawid Kucharski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr inż.
Agnieszka Kujawińska
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
4 z 4
dr inż.
Wojciech Łapka
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
3 z 3
dr inż.
Lidia Marciniak - Podsadna
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
0 z 4
dr inż.
Zbigniew Nowakowski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr inż.
Piotr Pajzderski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
Wykorzystanie narzędzi doskonalenia do identyfikacji i rozwiązywania problemów w produkcji elementów elektronicznych
2 z 3
dr inż.
Michał Rogalewicz
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
4 z 4
dr inż.
Marcin Suszyński
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1
dr inż.
Jan Uniejewski
Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (ZIP),
Systemy produkcyjne 1 (SP1)
1 z 1

Strony