Oferty

Oferta pracy dla Inżynier Elektronik w firmie RSQ Technologies
Utworzono: środa, 24. Marzec 2021 - 8:57
Ostatnia modyfikacja: środa, 24. Marzec 2021 - 8:57

RSQ tworzy narzędzia odpowiedzialnie i z pożytkiem obsługujące proces opieki medycznej tj:

✅Kompletne narzędzie dla recepcji i administracji w placówkach służby zdrowia

✅Pomoc fizjoterapeutom w dokumentowaniu wizyt i łączeniu urządzeń medycznych z telefonami i tabletami

✅Pomoc lekarzom w leczeniu pacjentów i zarządzaniu dokumentacją

✅Dodatkowo RSQ rozwija projekty R&D w zakresie budowy urządzeń medycznych oraz AI.

Aplikacje mozna wysyłać na adres:people@rsqtecnologies.com

Więcej informacji o firmie:

Strona www: https://www.rsqtechnologies.com/

Facebook: https://www.facebook.com/rsqtechnologies

mgr inż. Martyna Byczek
Oferta stażu w ALVO MEDICAL - Programista CNC
Utworzono: poniedziałek, 29. Marzec 2021 - 14:45
Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 29. Marzec 2021 - 14:45

Firma ALVO Medical
poszukuje osoby na staż na stanowisko Programista CNC

Czym zajmuje się ALVO Medical?

ALVO MEDICAL dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, sal operacyjnych hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii, noworodkowych oddziałów intensywnej terapii, sal przedopercyjnych i innych oddziałów szpitalnych.

To tylko kilka z ich specjalności. Więcej informacji i wszystkie dostępne oferty pracy w ALVO Medical mozna znaleźć na stronie: www.alvo.pl

LiNA Medical - Asystent ds. Wsparcia Działu
Utworzono: środa, 7. Kwiecień 2021 - 12:23
Ostatnia modyfikacja: środa, 7. Kwiecień 2021 - 12:32

Firma LiNA Medical poszukuje osoby na stanowisko Asystent ds. Wsparcia Działu.

Zakres obowiązków:

Wsparcie pracowników działów w zakresie zadań związanych z jakością, logistyką, produkcją oraz R&D

Realizacja wspólnie z opiekunami/mentorami projektów międzynarodowych związanych z obszarami: produkcja, logistyka, jakość i R&D

Zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w firmie

Udział w projektach międzywydziałowych dotyczących Lean Management, ekologii, CSR

Udział w szkoleniach mających na celu rozwój kompetencji w zakresie: jakości, logistyki, produkcji, R&D

Wymagania na to stanowisko oraz  szczegóły oferty dostępne są w załączniku.

ZałącznikWielkość
PDF icon 210407122323_lina_graduate_program_staz.pdf352.01 KB
Asystent Działu Wsparcia Sprzedaży w ALVO MEDICAL
Utworzono: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:10
Ostatnia modyfikacja: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:10

ALVO MEDICAL, firma produkcyjno-handlowa, specjalizująca się w produkcji wyrobów medycznych i wyposażenia szpitali poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent Działu Wsparcia Sprzedaży

CV prosimy kierować na adres rekrutacja@alvo.pl podając w temacie nazwę stanowiska.

Szczegóły oferty w załączniku.

PDF icon ALVO Asystent Działu Wsparcia Sprzedaży256.85 KB
dr inż. Justyna Trojanowska
prodziekan ds. współpracy z gospodarką
Inżynier Procesu/Programista CNC w ALVO MEDICAL
Utworzono: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:12
Ostatnia modyfikacja: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:12

INŻYNIER PROCESU/PROGRAMISTA CNC

PDF icon ALVO Inżynier Procesu_Programista CNC259.59 KB
Operator Prasy Krawędziowej w ALVO MEDICAL
Utworzono: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:14
Ostatnia modyfikacja: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:14

Operator Prasy Krawędziowej

PDF icon ALVO Operator Prasy Krawędziowej256.61 KB
Operator CNC Frezarek w ALVO MEDICAL
Utworzono: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:15
Ostatnia modyfikacja: wtorek, 19. Styczeń 2021 - 11:15

Operator CNC Frezarek

PDF icon ALVO Operator CNC Frezarek239.21 KB
Płatne praktyki wakacyjne w VOLKSWAGEN
Utworzono: środa, 24. Marzec 2021 - 8:41
Ostatnia modyfikacja: środa, 24. Marzec 2021 - 8:41

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz, Września

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka. W ciągu ostatnich dwóch lat nasi pracownicy wyprodukowali ponad pół miliona samochodów dostawczych, a także blisko 10 milionów komponentów aluminiowych!

Jeżeli jesteś studentem Uczelni Wyższej i chcesz nawiązać współpracę z  firmą w ramach praktyki wakacyjnej, to firma Volkswagen zaprasza do aplikowania.

Szczegółowe wymagania zostały opisane w każdej z 20 opublikowanych ofert.

Pełna oferta i mozliwość aplikowania na stronie: https://volkswagen-poznan.pl/.../stud.../praktyki-studenckie